Sika Comfortfloor Posadzka żywiczna poliuretanowa Mikrocement Schody żywiczne Posadzki przemysłowe i komercyjne Puławy Radom Lublin Warszawa

Dekoracyjne poliuretanowe posadzki żywiczne

Dekoracyjne żywiczne posadzki poliuretanowe do domów jednorodzinnych, hoteli, biur, szkół, żłobków, przedszkoli, sklepów i galerii handlowych.

Poliuretanowa posadzka żywiczna Sika ComfortFloor przeznaczona jest do aplikacji wewnątrz pomieszczeń, w których wymagany jest komfort dla stóp, nowoczesny design, bez spoinowa powierzchnia oraz redukcja odgłosów chodzenia. Dekoracyjne posadzki poliuretanowe Sika ComfortFloor opierają się na wysoce elastycznej (grubość około 2 mm ) odpornej na zarysowania i dźwiękochłonnej poliuretanowej warstwie bazowej oraz wykończeniowej warstwie lakieru poliuretanowego barwionego.

Po żywicznej posadzce przyjemnie chodzi się bosymi stopami, a na podłodze w mniejszym stopniu niż na innych powierzchniach osadza się kurz. Nie ma też problemu z gromadzeniem się brudu w łączeniach czy fugach, bo posadzka jest jednolita i gładka jak lustro.

Posadzka z żywicy poliuretanowej jest systemem idealnym do nowoczesnych pomieszczeń, w cenie podobnej do kosztu ułożenia średniej jakości płytek ceramicznych.

Ponadto powierzchnie pokryte żywicą poliuretanową nie odbarwiają się ze względu na odporność na promieniowanie UV. Możesz je więc zastosować w pobliżu okien oraz wszędzie tam, gdzie będą narażone na intensywne działanie światła.

Poliuretanowe posadzki żywiczne mogą być stosowane na istniejące okładziny ceramiczne (płytki lub terrakota), ogrzewanie podłogowe wykonane na wylewkach betonowych, jastrychach wykonanych z tzw. miksokreta oraz wylewkach anhydrytowych.

Zastosowanie:

  • posadzki w domach jednorodzinnych
  • w biurach
  • w żłobkach
  • w szkołach, przedszkolach
  • w hotelach
  • sklepach i galeriach handlowych

Zalety posadzki poliuretanowej

Kolorystyka
Atrakcyjność
Uniwersalność
Szybkość wykonania
Utrzymanie w czystości

Galeria zdjęć