Sika Comfortfloor Posadzka żywiczna poliuretanowa Mikrocement Schody żywiczne Posadzki przemysłowe i komercyjne Puławy Radom Lublin Warszawa

Dekoracyjne poliuretanowe posadzki żywiczne

Dekoracyjne żywiczne posadzki poliuretanowe do domów jednorodzinnych, hoteli, biur, szkół, żłobków, przedszkoli, sklepów i galerii handlowych.

Poliuretanowa posadzka żywiczna Sika ComfortFloor przeznaczona jest do aplikacji wewnątrz pomieszczeń, w których wymagany jest komfort dla stóp, nowoczesny design, bez spoinowa powierzchnia oraz redukcja odgłosów chodzenia. Dekoracyjne posadzki poliuretanowe Sika ComfortFloor opierają się na wysoce elastycznej (grubość około 2 mm ) odpornej na zarysowania i dźwiękochłonnej poliuretanowej warstwie bazowej oraz wykończeniowej warstwie lakieru poliuretanowego barwionego lub bezbarwnego w wykończeniu matowym.

Posadzka z żywicy poliuretanowej jest systemem idealnym do nowoczesnych pomieszczeń, w cenie podobnej do kosztu ułożenia średniej jakości płytek ceramicznych.

Poliuretanowe posadzki żywiczne mogą być stosowane na istniejące okładziny ceramiczne (płytki lub terrakota), ogrzewanie podłogowe wykonane na wylewkach betonowych, jastrychach wykonanych z tzw. miksokreta oraz wylewkach anhydrytowych.

Zastosowanie:

  • posadzki w domach jednorodzinnych
  • w biurach
  • w żłobkach
  • w szkołach, przedszkolach
  • w hotelach
  • sklepach i galeriach handlowych

Zalety posadzki poliuretanowej

Kolorystyka
Atrakcyjność
Uniwersalność
Szybkość wykonania
Utrzymanie w czystości

Galeria zdjęć