Mikrocement schody żywiczne posadzki żywiczne Puławy Radom Lublin Warszawa7

Wzornik kolorów

mikrocement w łazience na ścianach-prysznic-posadzka żywiczna-mikrobeton-beton architektoniczny-pulawy-lublin-radom-warszawa-1

Mikrocement na posadzce

 Beton architektoniczny lub dekoracyjny na posadzki.

Mikrocement lub mikrobeton którego bazę stanowią żywice poliuretanowe, jest stosowany jako nowoczesne i minimalistyczne wykończenie na posadzce w domach prywatnych lub obiektach użyteczności publicznej.

Mikrocement to dwukomponentowa masa żywiczna, już przetworzona w celu dekoracyjnego wykorzystania. Do żywicy dodajemy wysokosprawny mikrocement, twarde kruszywa, pigmenty i domieszki modyfikujące. Dzięki temu mikrocement na posadzce tworzy powłokę wyglądającą jak dekoracyjny beton polerowany. Mają one grubość zaledwie 1,5 – 3 mm i mogą być nakładane na nowopowstające posadzki jak również na stare płytki bez konieczności uciążliwego i kosztownego ich usuwania. Posadzki z mikrocementu są niezwykle trwałe, mocne, nie chłoną wody, są odporne na zarysowanie, ścieranie i inne uszkodzenia. Są też odporne na tłuszcz, chemię gospodarczą, a nawet oleje samochodowe. Jedynie mocne środki o odczynie kwasowym mogą je odbarwić lub osłabić. Mikrocement jest to idealny materiał na powierzchnie zewnętrzne oraz wewnętrzne. A najlepsze jest to, że jest bezspoinowy, w związku z tym bardzo ułatwia czyszczenie i konserwację.

DecoArea oferuje szeroką gamę kolorów, możliwości i wykończenia w których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Wykonujemy mikrocement na posadzkach o wyjątkowym i osobistym charakterze dzięki różnym fakturom (średnim lub drobnym), dużej różnorodności kolorów, różnym wykończeniu lakieru (matowym, satynowym lub błyszczącym). Mikrocement na posadzce to ręcznie wykonana aplikacja która sprawia, że wynik każdego zadania lub projektu jest jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny ponieważ żadne dwie powierzchnie nie będą takie same.

Mikrocement czyli beton dekoracyjny i efekty betonom podobne są coraz częściej wykorzystywane przez architektów oraz projektantów wnętrz. Poprzez możliwość stworzenia dowolnej faktury, pozwalają uzyskać niepowtarzalne efekty np. betonu szlifowanego lub polerowanego we wnętrzach zarówno nowopowstających jak i remontowanych.

Zastosowanie mikrocementu na posadzce

  • w salonach
  • w kuchniach
  • w korytarzach
  • w garażach
  • posadzkach na tarasach
  • posadzkach na podjazdach

Zalety mikrocementu na posadzce

Kolorystyka
Atrakcyjność
Uniwersalność
Szybkość wykonania
Utrzymanie w czystości

Mikrocement na posadzce galeria zdjęć