Mikrocement na posadzkach i ścianach w łazienkach Radom

DecoArea ma w swojej ofercie wiele systemów stosowanych do wykonywania poliuretanowych posadzek żywicznych oraz mikrocementu na posadzce lub ścianach zarówno na obiektach nowych, jak i tych poddawanych remontom i modernizacji.

Wymagania dotyczące wodoszczelnych i odpornych na ścieranie powierzchni są szczególnie wysokie. Muszą nie tylko uniemożliwić wnikanie wody, lecz również być odporne na obciążenia mechaniczne wywoływane ruchem.

Dzięki szerokiej palecie dostępnych kolorów mikrocementu DecoCemic istnieją nieograniczone możliwości projektowania powierzchni. Wybór jasnych barw pomoże zwiększyć bezpieczeństwo i wpłynie korzystnie na poczucie komfortu użytkowników.

Oferujemy szeroką gamę kolorów, możliwości i wykończenia w których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Wykonujemy mikrocement na posadzkach o wyjątkowym i osobistym charakterze dzięki różnym fakturom (średnim lub drobnym), dużej różnorodności kolorów, różnym wykończeniu lakieru (matowym, satynowym lub błyszczącym). Mikrocement na posadzce to ręcznie wykonana aplikacja która sprawia, że wynik każdego zadania lub projektu jest jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny ponieważ żadne dwie powierzchnie nie będą takie same.

Mikrocement czyli beton dekoracyjny i efekty betonom podobne są coraz częściej wykorzystywane przez architektów oraz projektantów wnętrz. Poprzez możliwość stworzenia dowolnej faktury, pozwalają uzyskać niepowtarzalne efekty np. betonu szlifowanego lub polerowanego we wnętrzach zarówno nowopowstających jak i remontowanych.

Miejscowość: Radom

System: Mikrocement DecoCemic

Data: Lipiec 2019

Posadzka wodoszczelna

Zgodnie w wymaganiami naszych klientów wykonaliśmy posadzkę z dwukomponentowego wodoodpornego mikrocementu DECOCEMIC WFA 175 ONE COAT AQUA.

Wygląd

Wykończenie wielokolorowe, delikatnie wypalany mikrocement ,lakier połysk na ścianach mat na posadzkach.

Odporność na szorowanie

Mikrocement DecoCemic został zabezpieczony impregnatem DECOCEMIC PS 5 WATER BASED PRESEALER a następnie dwukrotnie polakierowany lakierem poliuretanowym DECOCEMIC PTC 51 WATER BASED TOP COAT w wersji z połyskiem.

Barwa

Mikrocement dostępny w różnych odcieniach kolorystycznych.

Posadzki – DecoCemic Aluminio,

Ściany – DecoCemic Perla.

Napisz do nas

Jeśli mają Państwo gotowy lub przyszłościowy projekt, nieistotne jakiej wielkości w którym moglibyśmy być pomocni to prosimy wypełnić formularz kontaktowy a my na pewno odpiszemy.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz i inne osoby z branży chcące nawiązać dobre relacje biznesowe.

 

Napisz do nas